Ücretsiz Keşif Talebi
ilaçlama Servisi

Karınca İlaçlama

  • karınca-ilaclama-3
  • karınca-ilaclama
  • karınca-ilaclama-2

Karıncalar tarafından bulaşan bakteri ve mikropların yol açtığı hastalıkların başında gelen salmonellosis hastalığı insanlar için öldürücü bir hastalıktır. Gıda zehirlenmeleri, kan zehirlenmesi ve tifo hastalığına yol açar. Bu hastalık yemeklerle, içme suları ve diğer içeceklerde bulunabilen salmonella bakterisi ile insanlara bulaşır. Zayıf bağışıklık sistemi olan insanlar, yaşlılar ve çocuklar için son derece tehlikeli bir hastalıktır.

Karınca Zararları

Karıncanın insanlara en büyük zararı besinlerine verdiği zarardır. Aynı zamanda Karınca dış ortamdan evlere geldiği için evlere beraberinde mikropta taşırlar. Bu bakımdan evlere ve iş yerlerine dadanan Karıncadan kurtulmak için mutlaka ilaçlama yapmak gerekir.

Karınca ile Mücadele

Karıncalar çok çabuk çoğaldıkları ve dayanıklı oldukları için ferdi mücadeleler sonuç vermez. Ev ortamında görülen bir karınca henüz görülmemiş olan yüzlercesi olduğu anlamına gelir. Karıncalar ile karşılaşılan alanda mutlaka etkin bir karınca ilaçlaması yapılmalıdır. Karınca ilaçlamasını korsan firmalara yaptırmamalısınız. Korsan firmaların kullandıkları ilaçlar tarım kökenli kanserojen madde içeren ilaçlardır. Bu ilaçlar insan ve çevre sağlığı için son derece zararlıdır.