Ücretsiz Keşif Talebi
ilaçlama Servisi

Örümcek İlaçlama

  • örümcek-ilaçlama-3
  • örümcek-ilaçlama
  • örümcek-ilaçlama-2

Örümcekler eklembacaklı sınıfındandır.Örümceğin boyları 1 cm-35 cm arasında değişir.Her yerde yaşayabilirler.Kafa ve gövde kaynaşmıştır.Örümcekler gövdelerine bağlı 8 bacağa sahiptirler.Örümceklerin bacakları çengelli olduğu için ağlarda çok rahatlıkla dolaşabilirler.Örümceklerin baş kısımlarında 4-5 çift basit gözleri bulunur.Örümcekler çeşitli böceklerle beslenirler Avlarını yakaladıklarında kıskaçlarındaki zehir sayesinde felce uğratıp avının iç organlarına tükürük benzeri bir salgı vererek iç organlar sıvı haline dönüştürür ve bu sıvıyı emerek beslenir.

Örümcekler ağlarını genelde gece örerler ve bu işlemi 60-65 dk tamamlarlar.Örümcek ağının orta kısmında yapışkan bir kısım vardır.Bu da avlarının ağa yapışmasını sağlar.Örümcekler yavruları sırtlarında taşırlar.Örümceklerin dişisi yumurtaları ağları yaptıkları torbalara bırakır.Örümcek yumurtaları 30-70 gün içinde yavruları çıkar.

Örümcek Zararları

Örümceğin insanlara en büyük zararı ısırarak verir ve bunun neticesinde zehirlenme oluşabilir.

Örümcek ile Mücadele

Örümcek ile mücadele için kesinlikle bakanlık onaylı özel ilaçlar ve profesyonel yöntemlerle ilaçlama yapmak gerekir. JET ilaçlama olarak bakanlık onaylı ilaçlar ile Sağlıklı ve kesin çözümler sunuyoruz.