Ücretsiz Keşif Talebi
ilaçlama Servisi

Sivrisinek İlaçlama

  • sivrisinek-ilaçlama-3
  • sivrisinek-ilaçlama
  • sivrisinek-ilaçlama-2

Sivrisinek baş, gövde ve karın kısmından oluşur.Sivrisineklerin baş kısmında iki yanda antenler mevcuttur. Bu antenler sayesinde yönlerini ve gidecekleri yerleri kolayca bulabilirler.Sivrisineklerin gövde kısmında kanat ve 3 tane çifter ayak vardır. Sivrisineklerin karın kısımlarında esneyebilen derileri fazla kan emmeyi sağlar. Bu nedenle şişer ancak patlamazlar. Sivrisineklerin kafalarının içi kas kaplı olduğu için kas hareketlerinde vücutlarında hiçbir tatribat oluşturmaz. Sivrisinekleri vücut mekanizmaları kan emmeyi bırakacaklarını belirten sinir sistemine sahiptir.

Sivrisinekler yumurtlama yoluyla çoğalırlar. 4 evreleri vardır.ilk 3 evrelerini suda tamamlarlar. Sadece sıcaklarda değil soğuk havada bile üreyebilirler. Sivrisinekler çok iyi duyabilirler.

Sivrisinek Zararları

Dişi Sivrisinek kan emer. Sivrisinek kan emeceği damarı tespit ettikten sonra çenesinin yardımıyla deriyi keser ve orayı uyuşturarak kanı emer. Bu nedenle Sivrisinekler Sıtma gibi birçok hastalığı da bulaştırabilirler.

Sivrisinek ile Mücadele

Sivrisinek ile mücadele için kesinlikle bakanlık onaylı özel ilaçlar ve profesyonel yöntemlerle ilaçlama yapmak gerekir. JET ilaçlama olarak bakanlık onaylı ilaçlar ile Sağlıklı ve kesin çözümler sunuyoruz.