Ücretsiz Keşif Talebi
ilaçlama Servisi

Hakkımızda

Jet ilaçlama şirketi olarak İstanbul genelinde kalıcı ve de garantili ilaçlama hizmetini on yıllık bir tecrübe ile birleştirerek sunan firmamız, bu arada değişen teknolojiyi de yakından takip etmekte olup, hizmet kalitesinden kesinlikle ödün vermemektedir.

Unutulmamalıdır ki haşere ilaçlama bilinçli olarak yapılmadığı takdirde insan ve de çevre sağlığı açısından ciddi ölçüde büyük riskleri de beraberinde getirmektedir. Bu yüzdendir ki ilaçlama yapacak olan personelin mutlaka bu konuda gerekli olan eğitimleri almış ve de sertifika sahibi olması gerekmektedir.

Maalesef toplumumuz da her türlü ilacın tüm haşerelere etkili olduğu gibi yanlış bir düşünce hakimdir! Oysa ki her haşere ve de böcek türü yapı olarak farklı bir vücut anatomisine sahiptir.

Buna paralel olarak da uygulama esnasında var olan haşere türüne uygun olan intesitlerin seçilmesi ve de doğru ekipmanların kullanılması gerekmektedir. Aksi takdirde ilaçlama sonrası çözüme ulaşmak mümkün olmadığı gibi haşereler üzerinde ilaca karşı bağışıklık etkisi yaratmaktadır.

Ayrıca kemirgen sorunlarına karşı uygulanan yanlış yöntemler neticesinde maalesef kemirgenler insanlar tarafından ulaşılamayan alanlarda ölmekte, bunun sonucunda ortaya çıkan koku ve de kurtlanma sorunları nedeni ile ilaçlama yapılan alan üzerinde ciddi tadilat yapılması gerekmektedir.

Tüm bu sorunlarla karşı karşıya kalmamak ve de kendi ve de çevre sağlığınızı riske etmemek için mutlaka profesyonel olarak hizmet veren ilaçlama firmaları ile çalışmaya özen gösteriniz. İlaçlama hakkındaki tüm sorularınız için danışma hattımızı arayabilirsiniz.