Ücretsiz Keşif Talebi
ilaçlama Servisi

Mağaza İlaçlama

Mağazanızı haşere ve de kemirgenlere kaşı ilaçlama yaptırmaya karar verdiğinizde profesyonel ilaçlama firmaları ile irtibata geçmeli, mutlaka keşif personeli talep etmelisiniz. Keşif personelleri tarafından yerinde yapılacak olan tespitler neticesinde alanın yapısına ve ilaçlama yapılacak haşerenin cinsine uygun intesit seçimleri yapaılabilmektedir.

Alış veriş yapmak bizlerin sosyal hayatımızda önemli bir yer tutmakla beraber alış veriş dışında da oldukça fazla zaman geçirilen alanlar haline gelmiştir. İsanların toplu olarak kullanımında olan bu alanlar haşerelerin sıklıkla karşılaşıldığı alanlardır.Bu tür insan yoğunluğunun fazla olduğu alanlarda kalıcı hijyeni sağlamak kolay olmamaktadır.

Bu yüzden mağaza ilaçlama konusunda uzman olan personeler aracılığı ile doğru ekipmanlar kullanılarak uygulama yapılmalıdır. İstanbul gibi insan yoğunluğun oldukça fazla olduğu illerde ise alış veriş merkezi ilaçlama ayrı bir önem arz etmektedir.Özellikle salgın hastalıklar ve de gribal enfeksiyonların önlenebilmesi için bu alanların düzenli olarak dezenfekte edilmesi; haşere ve kemirgenlere karşı periyodik ilaçlama uygulamaları yapılmalıdır.